O nás

Jsme společnost, která působí na trhu od roku 2007.
Mezi naše největší přednosti patří především komunikace se zákazníkem, návrh řešení, vlastní výroba a kvalifikovaná montáž našich výrobků.
Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí všech typů. Od schodišť a zábradlí přes konstrukce reklamních panelů a bigboardů, až po konstrukce hal. Ocelové konstrukce vyrábíme ve vlastních prostorách v Hulíně.
Dbáme na prvotřídní kvalitu, jak už zpracování ocelových konstrukcí, tak povrchových úprav, například lakování nebo zinkování.
Máme pouze kvalifikovaný personál a kvalita a spokojený zákazník jsou u nás na prvním místě. Stojí za námi více než tisíc projektů (stovky referencí).
Naším cílem je, aby se k nám zákazník vždy rád vrátil, nebo nás minimálně doporučil svým partnerům.Jsme držitelem těchto certifikátů:

certifikát EN ISO 3834-2:2005 o shodě - řízení výroby, pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí a hal
tento certifikát je ke stažení zde    

certifikát EN 1090-2:2018 o shodě - řízení výroby, výroba a monžáž ocelových konstrukcí a hal
tento certifikát je ke stažení zde    

osvědčení o shodě řízení výroby EN 1090-1:2009 + A1:2011 - pro stavební výrobek, výroba a montáž ocelových konstrukcí
tento certifikát je ke stažení zde   

 

 

Rekonstrukce areálu

V současnosti prochází celý areál společnosti rozsáhlou rekonstrukcí. Pro větší komfort zaměstnanců na dílně vyměňujeme stávající světlíky, které neodpovídají novým energetickým normám. Současně probíhá zateplení střechy a celé budovy. 

Spolu se zateplením střechy se na střechu výrobních hal instaluje i nová fotovoltaická elektrárna. Cílem pořízení elektrárny a akumulátoru o kapacitě 28,8 kWh je ukládání energie a její následné použití pro vlastní potřeby firmy.

Poslední částí rekonstrukce je vybudování nových kancelářských prostor pro stále zvětšující se administrativní tým společnosti.

Tento rozsáhlý projekt realizujeme díky podpoře Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, prostřednictvím Fondu pro regionální rozvoj.

Ale i po práci to umíme pořádně roztočit ...

 

Napište nám