Realizace
ocelových hal
krok za krokem

Hledáte možnosti stavby haly nebo přístřešku, nebo zvažujete nové opláštění haly? Zavolejte nám – rádi si s vámi domluvíme schůzku, na které projdeme všechny požadavky na halu (rozměry, určení, estetické vlastnosti). Vyjdeme vždy vstříc vaším konkrétním představám a požadavkům.

1

Prováděcí dokumentace
pro stavební povolení

Než začne samotná realizace, musí se zajistit veškerá povolení. Nezbytné podklady pro stavební povolení zajistíme a dodáme.

2

Realizační projekt

Je potřeba sestavit statickou dokumentace a položkový rozpočet.

Investor nemá projektanta

V takovém případě zpracováváme dokumentaci včetně položkového rozpočtu. Navrhujeme také cenovou nabídku na kompletní montáž a dodání haly.

Investor má projektanta

Projektant dodá statický výpočet a položkový rozpočet, my naceníme jeho požadavky.

3

Výrobní dokumentace

Investor nám může předat dokumentaci od svého projektanta, anebo výrobní dokumentaci sestavíme v rámci přípravy zakázky sami. Podle dokumentace a soupisek se začne objednávat materiál.

4

Začátek výroby

Máme-li potřebný materiál a všechny výkresy, začínáme s výrobou. Výroba ocelových konstrukcí je rychlejší než zděné stavby. Všechny díly na nosné podpěry a vazníky se dávají dohromady pomocí svařování.

Přeprava na místo určení je velice jednoduchá: používáme naše léty osvědčené kamionové přepravce. Na místě se poté materiál vykládá a na pevných základech se začíná stavět kostra haly.