Reklamní
panely

Výroba a výstavba všech druhů reklamních panelů na klíč je stěžejní oblastí našeho působení. Díky specializaci v tomto oboru velmi dobře rozumíme požadavkům a potřebám našich zákazníků. To považujeme za hlavní předpoklad pro jejich úplné a bezchybné naplnění.

Samotná výroba reklamních panelů probíhá přímo u nás pod přísným. Jelikož se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci s předními dodavateli vstupních materiálů, jsme scho0pni i v této oblasti poskytnout a garantovat našim zákazníkům jejich špičkovou jakost a kvalitu.

Standardní reklamní panely

bigboard 3,6 x 9,6 metru (jednostranný, dvoustranný, třístranný, třístranný otočný)

billboard 5,1 x 2,4 metru (jednostranný, dvoustranný, třístranný)

Atypické reklamní panely

výroba a dodávka reklamního panelu na základě vaší specifikace

zpracujeme technickou dokumentaci včetně statického výpočtu

Další služby

opravy stávajících reklamních panelů

přemisťování reklamních panelů

zajištění polepu reklamních panelů

Vím přesně, jaký reklamní panel chci

Vyplňte prosím poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem – připravíme Vám cenovou nabídku. Po odsouhlasení můžeme začít s realizací. Nezbytná je projektová dokumentace. Jestli ji nemáte, rádi ji za vás připravíme.

Nejsem si jistý, jaký reklamní nosič vyhovuje mým potřebám

Naši odborníci s vámi rozeberou celou situaci, připravíme náčrtky a společně se s vámi se zapojíme do návrhu a zpracování projektu.

Mám připravenou vlastní projektovou dokumentaci

Je pouze třeba, aby tuto dokumentaci schválil stavební úřad. Všechny podklady pro získání povolení ke stavbě Vám ochotně připravíme, takže celý proces nemusí mít dlouhé trvání.